Eвропейската алтернатива на Турция е неизбежна и
един ден тя ще бъде неотделима част от Европа като политическо, икономическо и културно пространство!

Orient Radio Bg Online / Canli

Aksinia Chenkova
Aksinia Chenkova

Bulgaristan'ın son dönemde yetiştirdiği en seksi kadına "Merhaba!" deyin. Aksinia Chenkova, cebinde yeni projeleri ve Türkiye sevgisiyle topraklarımıza inmiş bulunmakta. Türkiye'de müzik yapmaya hazırlanan ve süratle dilimizi öğrenen Aksinia, yakında tamamen bu toprakların kızı olacak!

Günlerden Cuma. Kapak çekimimiz yapılalı henüz birkaç gün olmuş. Kapak kızımız Aksinia'yla tanışmak ve kısa bir röportaj yapmak için Etiler'deki "Select Model"in yolunu tutuyorum. Kızımız, Bulgaristan'ın en ünlü şarkıcılarından. Klipleri olay yaratıyor, konserleri hıncahınç doluyor ve Balkanlar'ın tüm erkekleri bu güzelliğin peşinden koşuyor. Son yıllarda üzerindeki ilginin artmasıyla biraz sıkılan ve soluğu çok sevdiği Türkiye'de alan Aksinia, şimdilik sadece ülkemizdeki çok özel işlerde modellik yapıyor. Aldığım bilgilere göre, bu ziyaretinin asıl amacı ise kendisini rehabilite etmek, ruhunu arındırmak ve ne istediğine yeniden karar vermek.
Ajansın kapısından içeri girdiğimde, hemen sol köşede oturan ve yüzünde, ışığı kilometrelerce öteden fark edilebilecek bir gülümseme bulunan Aksinia geliyor yanıma. Tanışıp selamlaştıktan sonra röportajımıza başlıyoruz. Karşımda; ışıl ışıl gözleriyle, son derece sade, hoş, alımlı ve mütevazı bir genç kız duruyor. Sahnede ve kamera önündeki o korkunç seksapelinin etkilerini sezemiyorum o anda. Zaten söylediğine göre doğal görünmeyi seviyor ve özel hayatında sıradan bir kız olmak istiyor: "Makyajla ve elbiselerle göz kamaştırıcı göründüğümü, gerçek bir seks bombasına dönüştüğümü biliyorum. Bu, işimin bir parçası ve bundan rahatsız değilim. Ama biliyor musunuz, eskiden, nasıl göründüğümle hiç ilgilenmezdim. Şov işine girdikten sonra bunun önemini fark ettim. Ama sahnede olmadığım sürece neden şaşaalı biriymişim gibi davranayım ki?" Bulgaristan'ın küçük bir şehrinde dünyaya gelen bu güzeller güzeli kız henüz 21 yaşında. Son yıllarda, Bulgaristan'ı şarkılarıyla ve güzelliğiyle sallıyor; tahmin edersiniz ki ülkesinin erkekleri onun için deliriyor. Henüz 10 yaşında müzik eğitimi almaya başlayan ve 17'sinde güzel sanatlar akademisinden mezun olan Aksinia, şu aralar iktisat eğitimi alıyor. Türkçe öğrenmek ve müziğini Türkiye'de yapmak istediğini söyleyen Aksinia'nın en büyük hayali Tarkan'la düet yapmak: "Benim için dünyanın en muhteşem sesi Tarkan. Ülkenizin en iyi sesi midir bilemem, çünkü henüz kim var kim yok diye bakınıyorum; ancak her hâlükârda düet yapmak isteyeceğim tek adam o."
O kadar pozitif ve rahat ki... Ne yüzündeki kocaman gülümsemede bir azalma oluyor ne de ortama yaydığı muhteşem enerjide. Fotoğraflarına bakınca, herkesin düşebileceği o yanılgıya düşerek Aksinia'yı bir estetik mucizesi sandığımı anımsıyorum ve bunu ona itiraf ediyorum. "Hayır, ne burnumda ne dudaklarımda ne de göğüslerimde estetik yok. Böyle şeylere bulaşacağımı hiç zannetmiyorum." diyor. Tabiatının doğallığına, görsel doğallığı da ekleniyor ve bu fotoğraflardaki kadın, karşımda gerçek bir doğa harikası olarak oturuyor. İki aylığına Türkiye'de bulunan Aksinia, kendisini buralara atan rüzgârı şöyle izah ediyor: "Son bir buçuk yıldır Bulgaristan'da nefes alamamaya başlamıştım. O kadar çok tanındım ki telefonlarım susmamaya, erkeklerin bana olan bakışları değişmeye ve kadınların bana duydukları nefret ve kıskançlık artmaya başladı. Kaçmak istedim. Kafamı dinlemek, uzak kalmak ve ruhumu arındırmak istedim. Türkiye benim cennetim. Burada o kadar rahat, o kadar mutluyum ki! Buraya gelirken ajans sahibimden benim için özel bir çalışma yapmamasını ve bana diğer kızlardan farklı davranmamasını özellikle rica ettim. Burada olmak bana zaman ve para kaybettiriyor ama olsun... Her şeye değer!"

Fotoğraflar: JAMTUL / Röportaj: Arzum Uzun

Inform

Публикуване на коментар

StatCounter

Our Blogger Templates

  © Blogger template The Beach by Ourblogtemplates.com 2009

Back to TOP